Приватне підприємство "Мікроприлад-Сервіс" пропонує Вам співробітництво в галузі постачань вимірювальної техніки й устаткування як українських, так і зарубіжних виробників.
Ми є одним з постійних постачальників даного устаткування на території України, Росії і країн СНД. Нашими клієнтами є великі енергетичні підприємства, ГЗК і хімічні комбінати, підприємства металургії, нафтопереробного комплексу, харчової промисловості і підприємства міністерства оборони.
Надійність і зручність роботи споживачів з "Мікроприлад-Сервіс" визначається слідуючими обставинами:
• значний досвід роботи на ринку вимірювальної техніки України і Росії;
• склади, на яких постійно перебуває необхідна кількість номенклатурних найменувань продукції;
• розвинені зв'язки із безліччю підприємств приладобудування Західної України, для яких ми являємося великими постачальниками сировини і комплектуючих;
• наявність власної ремонтної бази, що надає можливість проведення гарантійного ремонту і обслуговування техніки, що поставляється;
• філіальна мережа , що розвивається.

Важливою перевагою роботи з підприємством "Мікроприлад-Сервіс" є також можливість формування і відвантаження у Вашу адресу від однієї організації комплексного замовлення, що може містити в собі найрізноманітніші види вимірювальної техніки, устаткування і комплектуючих.
Звернетеся до нас і наші фахівці в найкороткий час запропонують Вам найрізноманітнішу техніку від новинок до недорогої вимірювальної техніки, що була у вживанні.
Якщо у Вас вийшла з ладу вимірювальна техніка - ми відремонтуємо її.
Вам залишається тільки зробити вибір у залежності від Ваших фінансових можливостей і технічних вимог.
Багато вибирають нас.
Дзвоніть і Вам відповідять: +38032 247 5098


Наші партнери:

ООО Техно-АС
НПА "ТЕХНО-АС": - Разработка и производство - контактные термометры, пирометры (бесконтактные термометры), измерители влажности, люкоискатели, течетрассоискатели, электронные самописцы, терморегуляторы, индикаторы герметичности, метеостанции, расходомеры, абсолютно черное тело.